27 Ağustos 2013 #1977998

TEB Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

TEB hesabımdan yıllık işletim ücreti adı altında 100 TL'ye yakın para kesintisi yapmışlar. Mesaj ücreti kesintileri de yapıyorlar gelen mesaj yok sürekli bir kesinti içerisinde Türkiye Ekonomi Bankası'nı bu konuyla ilgili tüketici hakları mahkemesine de vereceğim. Kayda değer paralar da yatırdım hesabıma ama hala zırt pırt kesinti oluyor. Bunun iadesini istiyorum fuzuli kesilen yıllık ücretinin.

Yusuf 82 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf27 Ağustos 2013

    Paramın iadesini istiyorum hesaplarımı kapatacagım aksi taktirde. Ve bütün çevremide olumsuz yönlendirecegim. Ben hep teble Çalısıyorum.İş yerimde de aileme teb post kullanıdırıyorum şahsi hesabımda da gectigimiz yıl yogun para akışı kullandım.. Ve Yılllık ücret kesintisini artık tüketici hakları mahkemeside geri ödetiyor.. Paramın İadesini yapın lütfen.

  • TEB Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön