31 Ağustos 2015

TEB Hesap İşletim Ücretinde Yeni Boyut!

TEB Bankasından çekmiş olduğum kredileri ödemem için para yatırmak zorunda olduğum ve banka kartının gördüğü tek hesaba parayı yatırır yatırmaz Hesap İşletim Ücreti adı altında para kesiliyor.
Ben de nasıl olsa hesabımda para var diye banka kartımla Pos makinesi başında bekliyorum.
Bir da baktım Yetersiz bakiye.
Ya ne oldu acaba? Hacker paramı mı çaldı ki? Diye baktığımda Hesap İşletim Ücreti Kesintisi ve Kasadaki bayanın gülmesi.
Sanki gerçekten param yokmuş gibi.

Yalçın 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Yalçın01 Eylül 2015

    Evet değerlendirmeye alınmış. Her zamankinden. Sanki ilgileniliyormuş gibi birde yazmışlar; "Hesap İşletim Ücreti şikayetinizin olumlu sonuçlanmadığı" Ya madem sırf yazı yazmak için (Dostlar çarşıda görsün) yazıyorsun bari bu kadar yapmacık olma. Tiksinti geldi artık. Müşterisini yolunacak kaz olarak görenlere nefretim katlanıyor. Neyse boşa tuşlara basarak Üç Maymun gibi ne dense her defasında başka bir yerini kapayan kurumlar için haybeye enerjimi harcıyorum. Benim mağduriyetimin kat be kat fazlasını yaşamanız dileğiyle.

  • TEB Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön