06 Ekim 2016

TEB Hesabımın Blokesi Bir Aydır Açılmıyor

Cepteteb uygulamasından para gönderdiğim için hesabıma bloke kondu. Müşteri hizmetlerini aradığımda bu tarz hatalarla sık karşılaşıldığını hesabımın 2 -3 saat içinde açılacağını söylediler ama açılmadı. Daha sonraki bütün aramalarımda aynı şeyler söylendi ve hesabımın birkaç saat içinde açılacağı söylendi. Müşteri hizmetleriyle en son görüşmemde şubeyi aramam gerektiği söylendi ve şubenin telefon numarasını verdiler. Şubeyi 5 Ekim'de aradığımda yine aynı şekilde hesabımın yarım saat içinde açılacağını söylediler. Yine açılmadı. Hesabımdaki parayı kullanamadığım için kredi kartı borcumu ve diğer ödemelerimi de yapamıyorum.

Yunus 276 Okunma

Cevaplar

 • Yunus13 Ekim 2016

  Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen çözülmeyen problem bu siteye şikayet yazınca çözüldü. Aradık ulaşamadık yazmışlar ancak telefonum doğru ve sürekli açık. Zaten müşteri temsilcileri ile her görüştüğümde doğrulama SMS i gönderiyorlar. Yinede teşekkür ediyorum. En azından paramı kullanmama izin veriyorsunuz artık.

 • TEB Temsilcisi12 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili bilgi vermek için aranmış ancak ulaşılamamıştır. 12 Ekim 2016 tarihinde e.mail aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Yunus08 Ekim 2016

  2 gün daha geçti hala bir cevap yok. Hesabımda bloke olduğu için kredi kartı borcunu da ödeyemedim. ona da gecikme faizi uygulamışlar.

 • TEB Temsilcisi06 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön