26 Mart 2013 #1707458

TEB Haksız Alınan Ücreti İade Etmiyor!

2011 mayıs ayında İstanbul Bahçeşehir şubesinde hesap açtırmak istedim ve gişedeki görevli bayan arkadaş da işlemi hemen yaparız diye yardımcı oldu. Lakin hesap işletim ücreti olmaması konusunda kendisini uyarmama rağmen 2012 yılında ekstremi incelerken her 3 ayda bir bu ücretin alındığını fark ettim.


İnternet hesabı üzerinden defalarca itiraz etmeme rağmen iadesi gerçekleşmedi. Kaldı ki bütün bankacılık işlemlerimi bu bankadan yapıyorum. En son geçen hafta şubeyi aradım durumu anlattım bana kabaca hesabı kapatın o zaman diye bir üslup kullanıldı. Bütün işlemleri ben yapıyorum gişeden herhangi bir işlem yapmadığım halde siz benim hesabımın nesini işletiyorsunuz.Ücretin iadesini yapmıyorlar.

Turgay 80 Okunma

Cevaplar

  • Turgay26 Mart 2013

    Yapmış olduğumuz şikayetleri dikkate alımıyorsunuz sonra da isteklerinizi internet sitesine iletebilrsiniz diyorsunuz. Biz sizin müşteriniz miyiz yoksa bizi sömürülecek meta olarak mı görüyorsunuz. kaldı ki Eşim teb'den kredi kullandı onu da yapılandırmayı düşünüyoruz. Ayrıca bütün işlemleri internet bankacılığı veya atm den ben yapıyorum sizin personelinizin burda bi işlem yapması da söz konusu değil. ben hesap işletim ücretlerinin geriye dönük olarak iadesini talep ediyorum. yine söylüyorum ben ve eşim tebi kullanıyoruz fakat artık düşünmüyoruz. Çalıştığım şirket için de aynı düşüncedeyiz.

  • TEB Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön