16 Ekim 2014

TEB Habersiz Zorunlu Sigorta Yaptı.

Geçen yıl TEB Göktürk şubesinden ev kredisi kullandım. Kredi çekmeden önce zorunlu bir sigorta olup olmadığını sordum. Zorunlu bir sigorta olmadığını söylemelerine rağmen ilk yıl zorunlu ferdi kaza sigortası hesabımdan haberim olmadan kesildi. Tüm ısrarlarıma rağmen geri ödenmedi. Bir seneye mahsus diyerek beni ikna etmişlerdi. Ancak bu yıl yine isteğim olmadan, hem de ilk sigortanın 1 yılı dolmadan yine ferdi kaza sigortası poliçesi düzenlenip hesabımdan çekilmiş.

Geçen sene 378 tl ve bu yılda neredeyse %40 artırarak 518 tl kesmişler. İptali için genel müdürlüğe dilekçe yazmamı istediler. Buna rağmen bu poliçe iptal edilmedi ve param iade olmadı. Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Cemile 394 Okunma

Cevaplar

  • Cemile18 Kasım 2014

    teb once musteri hatti policenin iptal sureci icin teb gokturk subeyi aramamizi soyledi. ancak bunun bir oyalama taktigi oldugu anlasildi. hesabimiza para iadesi yapilmadi.

  • TEB Temsilcisi16 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön