03 Mayıs 2013 #1777728

TEB Gişe İşlemleri!

Bana en yakın olan İstanbul Mecidiyeköy Şubesi 427 Gişelerindeki 2 adet sorundan 1 tanesini bile çözmeden. Kendi personelini savunan şube müdürü ve her seferinde vezne görevlisi ile ilgili şikayetlerimi gerek sözlü olarak gerek ise telefon ile çağrı merkezinizden yapmama rağmen sorunlar ile ilgili hiç bir çözüm üretilmedi.


Son aramada şikayetçi olduğum şube değilde aynı isim ile geçen Mecidiyeköy Şubesi 64 şubesinden yapılan aramada gerekli bilgiyi verdiğimi ve halen sorunun çözülmediğini belirtmek isterim.


İstanbul Mecidiyeköy Şubesi 427 numaralı bankanızda gerek işlemlerin ağır işletilmesi gerek ise işlerin yapılması gereken prosedürler ile yapılmaması nedeni ile mağdurum.

Berkant 139 Okunma

Cevaplar

  • Berkant26 Haziran 2014

    Bu şikayetim ile ilgili hiç bir işlem yapılmadı ve ben artık TEB bank şubelerinin hiç birinde işlem yapmıyorum.

  • Berkant03 Mayıs 2013

    Size ait müşteri hatlarının yeterince kaliteli işletildiğinden şüpheliyim şikayet var İnternet sitesi olmasa biz mağdur insanları dikkate almanız söz konusu bile değildir. Umarım bu sorunları ve mağduriyetimi giderirsiniz. Ben gerekir ise söz konusu kişiler ile yüzleşmeye hazırım.

  • TEB Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön