20 Haziran 2018
#10578661

TEB  EFT Mağduriyeti!

Türk Ekonomi Bankası kurumumuz anlaştığı için tüm havale ve eft'leri aktardım ,aktarmaz olsaydım hayatımda böyle bir banka görmedim. İnternet sayfası evlere şenlik ileri EFT talimatı verirsiniz kaldırmak istersiniz yok telefonla müşteri hizmetlerini aramanız gerekir.


Bayram’ın birinci günüydü kızımın hesabına EFT talimatını iptal edeyim dedim zavallı görevli bir saat beni tuttu dedim bir EFT bu kadar uzun mu Bayram akşamı nedir bu, görevli bunların normal olduğunu söyledi. Ertesi gün bir ziyaret esnasında bankadan aradılar tüm talimatları iptal ettiklerini üstelik benimde onayımı aldıklarını belirttiler. bende tekrar bu kadar uzun işlemi şimdi yapamayacağımı söyledim, tekrar bizi arayın dediler. Müsait olduğumda aradım müşteri temsilcisiler ancak tekrar bana döneceklerini ifade ettiler ,bende bugün olan EFT ne olacak kim yapacak dediğimde konuyu anladıklarını söylediler.

Ali Ali 1.316 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi20 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

Ziyaretçi Yorumları