02 Şubat 2016

TEB Dosya Masrafı Geri Ödemesini Davayı Kazanmaya Rağmen İade Etmiyor

TEB'den kullandığım kredi doğrultusunda, tüketici hakem heyetinin 03.06.2015 tarihinde kararı vermesine rağmen ve TEB ile sayısız görüşmelerime rağmen hatta dava sonucunu şubeye bizzat götürmeme rağmen TEB hala kayıtsız kalmaktadır. . Bu kadar duyarsız ve ilgisiz olupta müşteri memnuniyetinden bahsetmek nasıl bir davranıştır. Tarafıma konuyla ilgili acil olarak dönüş yapılmasını istiyorum.

Serhat 81 Okunma

Cevaplar

 • Serhat04 Şubat 2016

  İstanbul Anadolu Yakası Maltepe Şubesi TEB çalışanlarından Sayın Emine Sinanoglu'na ve Nesrin Özmen 'e nezaketlerinden ve hızlı çözümlerinden dolayı teşekkür ederim.

 • TEB Temsilcisi04 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 04 Şubat 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Serhat'ın Teşekkür Mesajı03 Şubat 2016

  şikayetim üzerine bağlantıya geçen ve sorunu kısa sürede çözümleyen Sayin Emine Sinanoglu'na ve Sayın Nesrin Özmen 'e ilgilerinden ve nezaketinden dolayı teşekkür ederim.

 • TEB Temsilcisi02 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön