26 Mart 2016

TEB Cepteteb Umursamazlığı!

Bir süredir TEB müşterisiyim. 03.03.2016 tarihinde CepteTEB kredi kartı almak için TEB telefon şubesi üzerinden başvuruda bulundum. Ertesi gün söz konusu bankadan kartımın oluşturulduğunu ve tarafıma iletileceğini belirten bir SMS aldım. Aradan günler geçmesine rağmen kartım hala tarafıma ulaşmadı. 23.03.2016 tarihinde bankayı aradığımda, adeta dalga geçer gibi, kartımın kuryeyle ulaştırılmak istendiği ve güya adresimde bulunamadığım söylendi.

Bunun kesinlikle doğru olmadığını, isteseler kolaylıkla kartı bana ulaştırabileceklerini söyledim. Bunun üzerine müşteri temsilcisi, kart iletim şeklini acil hale getirdiğini ve kartın en kısa sürede tarafıma ulaştırılacağını söyledi. Bunun üzerinden de iki gün geçmesine rağmen hala ses seda yok. Tam 22 gündür bir kartı alabilmek için bekliyorum. Başka hiçbir kurumda böyle bir umursamazlık görmedim.

Mete 423 Okunma

Cevaplar

  • Mete09 Nisan 2016

    CepteTEB kredi kartı almak için yapmanız gereken sözleşmeyi, kartı size getiren kurye firmasının elemanı ile yapıyorsunuz. Tüm kişisel bilgilerinizi kuryeyle paylaşmak zorunda kalıyorsunuz. Buna nüfus cüzdanı seri numarası ve anne kızlık soyadı dahil. Bu bilgiler rahatlıkla kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. TEB'in müşterisiyle sözleşme yapmak için araya aracı şirket koyması doğru mu? TEB bu firmaya ne kadar güveniyor? Müşterilerinin kişisel bilgilerinin güvende olduğunu garanti ediyorlar mı?

  • Mete01 Nisan 2016

    TEB'in kartımı gönderebilme konusundaki acizliği hala devam ediyor. Kartımın çıkmasının üzerinden 1 ay geçmesine rağmen henüz kartımı alabilmiş değilim. Bankayla görüştüğümde, papağan gibi, ''Kartınız en kısa sürede size ulaştırılacak'' deniliyor. Ama maalesef o ''en kısa süre'' bir türlü bitemiyor. Bu da yetmezmiş gibi, kartın kullanım alanlarından bahseden mesajlar gönderiliyor. TEB resmen müşterisiyle dalga geçiyor.

  • TEB Temsilcisi26 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön