17 Şubat 2016 #4915254

TEB Cepteteb Mağduriyeti

Cepteteb için başvuru yaptım. Başvuru için gelen görevli bankacılık işlemleri için herhangi bir ücret alınmadığını, kredi kartı için de yıllık aidat ücreti alınmadığını söyledi. Ben de TEB internet bankacılığı üzerinden kredi kartı aldım. Sonrasında 69 TL yıllık kart aidatı alındı. Bankayı aradığımda kredi kartımın Cepteteb değil de şubeye ait bir kart olduğu ve sitede başvuru yaparken aidat ile bilgilendirmenin başvuru sırasında yazıldığı söylendi. Tekrar girip başvuru sayfasına girdim ve böyle bir uyarı olmadığını gördüm.


TEB bu konuda müşterilerini kandırarak yıllık işletim ücreti alınan bir kart gönderiyor. İnternet bankacılığı üzerinden "Cebteteb" kredi kartı başvurusu yapılmıyor. Bankaya karşı itibarım bir anda sıfırlandı. Kartımı tüm kullanımlara sınırlandırdım ve taksitlerim de biter bitmez kapattıracağım. Ücreti iadesi için de gerekli bütün yasal yollara da başvuracağım.

Göktuğ 379 Okunma

Cevaplar

 • Göktuğ18 Şubat 2016

  Yıllık Katrt Aidatı bedeli tarafıma iade edilmiştir. Teşekkür ederim.

 • TEB Temsilcisi18 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 18 Şubat 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Göktuğ17 Şubat 2016

  Eğer kredi kartımın Cepteteb olmadığı ve şubeye bağlı bir kart olduğu bilgisi verilmek için aranacaksam hiç aramayın. çünkü bu cevap zaten telefonda veriliyor. Önemli olan Cepteteb internet sayfasından İnternet Şubesine giriş yaparak kredi kartı başvurusu yapanlara ekranda cepteteb Kredi Kartı seçeneği veriliyor mu ya da bu konuyla ilgili herhangi bir bilgilendirme yine başvuru sayfasında yapılıyor mu bunu söyleyin. Bu durumda bankanıza güvenerek başvuru yapmam dışında benim hatam nerede? Eğer bankanıza ait bir bilgilendirme eksiği varsa bu durumda ücretimin iadesini istiyorum. Bu konu ile ilgili arayın.

 • TEB Temsilcisi17 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön