08 Ekim 2015 #3893700

TEB Cepteteb Komisyon Alınıyor ve Reklamı Gerçeği Yansıtmıyor!

Reklamlara inanmayıp, internetteki ve telefondaki müşteri temsilcilerinden anlaşmalı bankadan para çekiminde komisyon masraf vergi vesaire alınmayacağına dair defalarca teyit aldım. Sonuç: BNP Paribas'tan gerçekleştirdiğim 10 € çekimde 2 € komisyon, 0.10 gider vergisi alındı. 20 €'da da aynı. İade talebinde bulundum hala ses yok.


Gider vergisi dahil (o mutlaka kesilirmiş neden anlamadım! ?) hepsini geri istiyorum böyle sorumsuzluk görmedim. Durumumuz iyi değil diye bu yolu seçtik, daha pahalıya mal oldu. Oturum izni işlemleri için tüm paramı çekmem lazım ama miktar artınca kim bilir ne kadar kesecekler diye korkuyorum! Haksız kazancınızı acil geri yatırın lütfen herkes duysun...

Serpil 87 Okunma

Cevaplar

  • Serpil19 Ekim 2015

    Sayın TEB, hala komisyon/gider vergisi alıyorsunuz! 14 Ekim'de gerçekleştirdiğim çekim işleminden yine aynı miktarda ücret kesilmiş. İadesi için aramak istediğimizde bir o kadar da telefon parası, biz ne yapacağız böyle! ? Bu ben peşinde koşmadan direkt tarafınızdan nasıl çözülecek söyler misiniz?

  • Serpil11 Ekim 2015

    29 Eylül'de çektiğim paranın masraf iadesi gerçekleşmiş, fakat 5 Ekim'dekinin gerçekleşmemiş. Bundan sonraki BNP Paribas atmsinden para çekimlerimde kesinti olmayacağını, olsa dahi tıpkı 29.09 iadesi gibi kesintiyi geri alabileceğimi garanti ediyor musunuz? 5 Ekim'deki hala işlem sürecinde mi?

  • TEB Temsilcisi08 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön