19 Temmuz 2017 #8907659

TEB Cepte Uygulamasından MTV Yatırdım Hala Yatırılmamış Görünüyor!

20.06.2017 tarihinde MTV'nin 2. taksitini Cepteteb uygulaması üzerinde yatırdım. Tekrar borcum var mı diye baktığımda yatırdığım borç yine görünmekte. Banka yetkilisine konuyu aktardığımda genel merkezlerinin verdiği cevap çok ilginç oldu. Ben vergi dairesine gidip konuyu aktarmam gerekiyormuş. Maaş müşterisi olduğumuz için ilgileneceklerini konuyu çözeceklerini sandım ama maalesef aldığım yanıt çok komik oldu. Ben size yatırdığım parayı neden vergi dairesine sorguluyorum. Siz ne iş yapacaksınız. Ne biçim bir uygulamadır. Ne biçim bir bankacılık anlayışıdır anlayamadım bir türlü. Konunun bir an önce çözülmesini rica ediyorum.

Muhammet 411 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet20 Temmuz 2017

    Mail adresime gönderilen cevap hiç tatmin edilecek bir cevap değil. Kısacası biz parayı aldık sen git vergi dairesiyle muhattal ol denmekte.

  • TEB Temsilcisi20 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön