20 Temmuz 2017

TEB Cepte Hesabıma Bloke Koydu!

Bundan 2 hafta önce adıma bankadan kredi çekilmeye çalışılmış. Banka güvenlik birimi beni aradı krediyi siz mi çektiniz? Hayır dedim? Hesaplarıma ve banka bilgilerime bloke konuldu. Blokeyi de istediğim zaman kaldırabilirmişim. Buraya kadar tamam. Son bir haftadır şubeye gidip talimat yazmaktan ve sıra beklemekten, ayrıca Cepteteb müşteri hattını aramaktan sıkıldım. Kendi paramı kullanamıyorum. Bu ayki kiramı ödeyemedim ve kredi kartı extremin yarın son günü. Bu banka bir blokeyi neden kaldıramaz bir fikrim yok. Artık paramın kullanıldığını ve işin içine bir art niyet girdiğini düşünüyorum. Umarım en kısa sürede buradan dahi olsa çözüme ulaşırız.

Erkan 936 Okunma

Cevaplar

  • Erkan24 Temmuz 2017

    TEB Müşteri Destek Hattında çalışan Gülşen Hanım Ya da Gülden Hanım ilgisi olmasa bu TEB bankasından soğumuştum. Kadıncağızla akşam 22:00 saatlerinde çok sert konuşmama rağmen hiç ses tonunu bozmadı ve ertesi sabah 11 gibi beni tekrar arayarak blokenin kaldırıldığını belirtti. Üzerinden 12 saatten fazla geçmesine rağmen Hanım efendide ki iş sorumluluğu beni hayran bıraktı. Teşekkürler İsmini yanlış hatırladığım Gülşen Yada Gülden Hanım.

  • TEB Temsilcisi21 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön