16 Kasım 2015

TEB BP Bonus Kampanyası Oyunu!

Birçok Bonus kart kullanıcısı ve BP Akaryakıt müşterisinin de bildiği gibi 16.10.2015 – 15.11.2015 tarihleri arasında 3 defa 100 TL ve üzeri harcamaya 20 TL Bonus veriyordu. Ben Pendik/Kurtköy BP şubesinden bu tarihler arasında 3 defa 100 TL üzeri harcama yaptım ve bonus para puanı vermedi. Bankanın gerekçesi ise, karttan çekim yapılan pos makinesinin unvanı 'Global İnşaat Akaryakıt İstanbul TR' olarak geçiyor olması. Halbuki anlaşmalı BP istasyonları listesinde dahi bu şubeyi belirtmişler. Bonus artık Bonus vermemek için saçma sapan nedenler bulmaya başlamış. Sanırım bunu özellikle TEB yapıyor.

Hakan 708 Okunma

Cevaplar

  • Hakan'ın Teşekkür Mesajı23 Ocak 2016

    Gerekli düzeltme işlemleri yapıldığı için teşekkür ederim.

  • Hakan18 Kasım 2015

    18.11.2015 tarihinden TEB Önce Müşteri Hattı tarafından aradılar ve gerekli incelemeler yapılarak düzeltmelerin yapılacağı bilgisi aktarıldı. Bu şekilde hızlı bir geri bildirimden dolayı memnun kaldığımı belirtmek isterim. Fakat yinede teşekkür isteğimi işlemler gerçekleştiğinde yazacağım.

  • TEB Temsilcisi16 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön