21 Mart 2015

TEB Böyle Şube Olmaz!

Gaziantep Şehit Kamil şubesinden ev kredi çektim çekmez olaydım. Aylardır ev kredimi yapılandırmıyor şubeniz ve haksız yere hesabımdan hesap işletim ücreti kesiyorlar. Oysa kredi için hesabı açarken hiçbir ücret kesilmeyecek diyerek açıldı.

Defalarca aradım ama kimse ilgilenmiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum. Şubeye yönlendiriyor. 9 aydır bir arpa boyu kadar bile yol aşamadım. Ayrıca haksız yere aldığınız dosya masrafımı da ödeyin. Personeliniz son derece ilgisiz ve saygısız. Personeliniz son derece kaba. Hiç kimse telefonlarına bile bakmıyor. En kısa sürede geri dönüş rica ediyorum.

Begüm 340 Okunma

Cevaplar

  • Begüm24 Mart 2015

    2014 Haziran ayından beri kestiğiniz hesap işletim ücretini hesabıma iadesini talep ediyorum sadece son ayı değil. Arkadaşlar döndüler fakat son ay harıcınde iade edemeyeceklerini söylediler. Israrla 2014 haziran ayından itibaren olan ücreti istiyorum.

  • TEB Temsilcisi23 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön