24 Ekim 2016 #6761791

TEB Borç Yapılandırması

TEB ile ilgili borç yapılandırması (kredi, kredi kartı) hakkında şikayetim olacak devletin resmi gazetesinde yayımlanan borçların yapılandırılması kanunu olduğu halde, bu banka saçma bir şekilde sigortalı olmam gerektiğini, ya da sigortalı birini bulmam gerektiğini söylüyor ve yapılandırmaya yanaşmıyor. Ben 3 banka ile bu kanundan yararlanarak borçlarımı yapılandırdım, hiçbir zorluk çıkarmadılar. Hatta ellerinden gelen bütün yardımıda yaptılar.


Önümde bir hafta var yapılandırma için, yoksa avukatlık olacağım. Benim anlamadığım koskoca Türkiye Cumhuriyeti yaşanan bu sıkıntılı dönemde vatandaşı rahatlatmak için kanun çıkarıyor ama bu banka kendi kafasına göre bir bahane çıkarıyor ve vatandaşı mağdur durumda bırakıyor. Umarım bu şikayetim gerekli yerlere ulaşır ve mağduriyetim çözülür.

Cem 339 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön