05 Nisan 2013 #1726305

TEB Bonus Kampanyaları ile Yanıltmaya Devam Ediyor!

Teb bonus 8-31 Mart ayı kampanyasında 10 un üzerinde elektronik firmasından harcama yaptığım halde eksik bonus yüklendi. Bankayı aradığımda ise, harcama yaptığım myro bilgisayar firmasının elektronik firmaları arasında, tebin kampayasına dahil olmadığı söylendi. Oysa aynı firma şubat ayı içinde teb'in elektronik firma listesinde vardı ve şubat ayında bu firmadan yaptığım harcamalar sonucu bonuslar yüklenmişti.


Bir gecede firmaları kampanya kapsamından çıkarmak ve müşteri aradığında, "bize bu firmayı sordunuz mu?" demek hangi dürüst bankacılık anlayışı ile açıklanabilir? Müşterisini yanıltan bu banka için gerekirse aynı nedenle tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. Teb dürüst olmalı!

Mücahid 94 Okunma

Cevaplar

  • Mücahid18 Nisan 2013

    TEB şikayetimizi dikkate almış ve sorunu çözmüştür. Müşteri şikayetleri konusunda yakın ilgisi ve sorunu çözmedeki anlayışındyor. Benzer bir konuda Garanti bankasının ciddiyetsizliğini görünce bu konularda TEB'i takdir ediyorum. Saygılar...

  • Mücahid08 Nisan 2013

    İlgili şikayetimi öncelikle müşteri hizmetlerinize ilettim. Çözüm üretilmediği için buraya yazmak zorunda kaldım. Şikayetimle ilgili olan durumu ise kredi kartı ekstrelerimle ispatlayabilecek durumdayım. Şubat ayında elektronik firması sayılan fakat mart ayında elektronik firma saymadığınız firma için geçen aylardaki ekstrelerim ve yüklenen kampanya bonusları bir kanıt olsa gerek. Ben hala bankanızın hatalı bir işlem yaptığını düşünerek iyi niyetimi korumaya çalışıyorum. Aksi durumda "müşterilerinizi aldatma" suçlamasıyla işi resmi olarak şikayet boyutuna taşıyacağım. İnceleme ve cevabınızı bekleyeceğim.

  • TEB Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön