sta-1-hoverYetersiz Çözüm

TEB Bilgim Dışında Hesabımdan Para Transferi Sorunu!

Çetin Çetin1 yıl önce

19.09.2018 tarihinde TEB İnternet bankacılığı üzerinden hesabımdan bilgim dışında 2337475 numaralı hesabımdan önce 6000 TL karşılığında 948 $ bir alım yapılmış daha sonra bunun 900$ geri satılmıştır ve hesabıma 5300 TL bir para yatırılmış bunlarla birlikte hesabımdan 400+400+200+200=1200 TL para çekilerek başka bir tanımadığım bir hesaba gönderilmiştir. Ben bu konu hakkında savcılığa ve karakola giderek şikayetçi oldum bankanız adına da gereken şikayet dilekçesi verdim.

Benim anlamadığım konu benim bilgim dışında gelişen para transferi neden bana ilk çıkış yapılırken bilgi verilmemesi. Mağduriyetimin giderilmesi için ne gerekiyorsa yapmanızı istiyorum yoksa en kısa sürede bankayla olan bütün ilişkimi kesmek istiyorum adıma kayıtlı olan kartları kapatıp gidip başka bir bankayla çalışmak zorunda kalacağım bilgilerinize sunmak istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

TEB Logo TEB 1 yıl önce

Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler