04 Nisan 2013

TEB Bilgim Dışında EFT Yapılmış!

TEB internet bankacılığı hesabımdan oluşturduğum ileri tarihli EFT bilgisini tamamen iptal etmeme rağmen o tarih geldiğinde hesabımdan EFT yapılmış. 3 farklı müşteri temsilcisinin hatanın sistemden kaynaklandığını kabul etmesine rağmen paramı 2 aydır geri alamadım.


Şimdi de 55 TL kredi kartı yıllık ücreti kesilmiş. Böyle bir ücret olabilir mi, diğer bankalarda 5 TL, 10 TL. Ayrıca hesap işletim ücreti de yıllık yaklaşık 70 TL'ye denk geliyor. Özellikle izinsiz yapılan EFT'nin hiçbir açıklaması olamaz. EFT yapılan paramın ve yıllık kart ücretimin acilen iade edilmesini istiyorum. Bu gidişle en yakın zamanda bankanızla olan bütün ilişkimi de keseceğim.

Ömer 90 Okunma

Cevaplar

 • Ömer12 Eylül 2013

  6-7 aylık bir süreçte sorunum çözüme kavuşmayınca ve 200 TL param kendiliğinden havale sonucu havaya uçup toz olunca banka ile olan bütün anlaşmalarımı kapatmak zorunda kaldım. Süreçle uğraşmaktansa şimdi çok daha rahatım. Sorun yaşayan müşterilere tavsiyemdir.

 • Ömer12 Eylül 2013

  6-7 ay boyunca çözülemeyen sorunum ve havaya giden param yüzünden banka ile tüm anlaşmalarımı sonlandırdım ve rahatladım. hizmet ve kalite namına değerlendirme yapacak puan bulamıyorum.

 • TEB Temsilcisi10 Nisan 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 10 Nisan 2013 tarihinde e-posta aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Ömer09 Nisan 2013

  Bana dönüş yapıldı ancak sadece habersiz gönderilen paramı geri almak için talebimi nereden oluşturduğum soruldu.. Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı, ardından geri dönüş de yapılmadı. Parayı habersiz gönderirken 1 saniye içinde gönderebiliyorlar ancak aylar önce oluşturulmuş bir talebin son durumunun öğrenilmesi 5 günde gerçekleştirilemiyor. Teşekkürler TEB. Hesabımı kapatacağım anı iple çekiyorum.

 • TEB Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön