06 Mayıs 2013 #1779646

TEB Beylikdüzü E-5 Şubesi Telefonu Açmıyor!

Konut kredimi yapılandırmak için 444'lü numaralarını aradım. Şubeyi aramam gerektiğini söylediler. Ama bu şubede telefon açılmıyor. Telefon bağlanıyor, bir süre çalıyor ve kapanıyor ya da kapanmak üzere ayarlanmış.


Sitelerinden kendilerine şikayetimi yazmama rağmen kimse beni aramadı. Ama mesela bir borcunuz varsa aramakta hiç gecikmiyorlar. Hatta olmayan bir borç için arayıp, borcunuz olmadığını söylediğinizde araştırıp size döneceklerini söyleyip gününüzü bitiriyorlar.


Sonra ne olduğunu öğrenmek için bir iki saat telefon başında zamanınızı harcıyorlar. Ve gerçekten borcunuz olmadığı ortaya çıkıyor.


Bir daha asla tercih etmeyeceğim bir bankadır.

Mine 103 Okunma

Cevaplar

  • Mine18 Mayıs 2013

    Telefona cevap verme konusunda bankanın genel politikasını değiştirmesi veya şubelere daha çok müşteri yetkilisi koyması gerekiyor. Aradığınızda bir operatöre bağlanabilmelisiniz. Bu hafta tekrar aradığımda şube telefonu cevap vermedi. Yapılandırma konusunda beni aradılar ve dosya masrafı almadan kredimi yapılandırdılar. Teşekkür ederim.

  • TEB Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön