03 Temmuz 2013

TEB Barokart ATM'den Kredi Yükleme Sorunu!

Baro kartlarımıza tüm TEB ATM'lerinden kredi yükleyebileceğimiz belirtilmesine rağmen 02. 07. 2013 tarihi itibariyle İzmir Alsancak-Montrö bölgesindeki iki farklı ATM'den denememize karşın barokartımız ATM tarafından tanınmadı, reddedildi, hiçbir işlem yapamadık.


Oysaki kartımızda bir problem yoktu. İşimizin aciliyeti sebebiyle kredi kartı ile online
yükleme yapmak zorunda kaldık. Bu konuda TEB olarak Barokart ile anlaşma yapıp bu işin sorumluluğunu yükleniyorsanız sorumluluğunuz gereğini yerine getirmek zorundasınız. Plevne Bulvarı üzerindeki şubeniz içinden yardım istediğimizde de çalışanlarınızın hiçbiri Barokartı tanımıyordu. Bu nasıl hizmet anlayışıdır?

Sinem 400 Okunma

Cevaplar

  • Sinem17 Temmuz 2013

    Şikayetimle ilgili olarak TEB Önce Müşteri Hattı birimi tarafından arandım. Banka kartı bilgilerim istendi. Banka kartı sahibi olmadığımı yalnızca Barokartımın olduğunu, tüm ilanlarda bu kartla işlem yapabileceği yazdığını belirtip TEB önce müşteri hattına Barokart bilgilerimi içeren bir mail gönderdim. Bunun üzerine çağrı merkezinden geri dönüş yapıldı. Barokart ile ilgili işlemlerin banka müşterisi olunmadığı takdirde, TEB ATM'lerinin kartsız işlemler menüsünden yapıldığı, hangi işlem menülerini izlemem gerektiği ayrıntılı bir şekilde anlatıldı. Fakat ben de bu durumun ilanlarında yer almadığını, şubelerden bilgi almak istediğimizde de Şubelerinde Barokartın dahi tanınmadığını belirtip bu konuda bilgilendirme çalışmalarını doğru yönlendirmelerini rica ettim. Bu konudaki talebimi de değerlendirmeye alacaklarını belirttiler. Sorunumun en azından doğru yönlendirme ve bilgilendirme açısından çözülmüş oldu. Sorunumun çözüm tarihi ise 15.07.2013 oldu. Yaklaşık 15 günlük bir süre sonunda çözüm bulunmuş olsa da saygılı bir biçimde çözüm yolunu ilettikleri için teşekkür ederim.

  • Sinem'in Teşekkür Mesajı17 Temmuz 2013

    Sorunum çözüldü

  • TEB Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön