10 Ekim 2018
Yorum Yap
#11013186

TEB Bankası Kapatılan Kredi Kartına Borç Çıkardı!

TEB Bankası 5 yıldır kapalı olan kredi kartıma borç çıkardı... Askeri personel olarak birliğin anlaşmalı Bankası TEB ile eski görev yerinde çalışmış olup sene 2013 yılında yeni görev yerimde bana çıkartılan sürpriz borç sonrası müşteri hizmetleri ile görüşme neticesinde ilgili borcu ödemeye müteakip başka hiçbir borcun kalmayacağı teyidi alındı ve hesap kapatıldı... Sene 2018 TEB Bankası'ndan gelen mesaj "Kredi kartınızdaki 65 kusur TL borç gecikmede ödeme yapın yasal takip başlatılacak! "


30 Ağustos 2018'de müşteri hizmetleri ile görüşme ve durumu anlatmayla beraber şikayet kaydı oluşturma... Asker olmamdan mütevellit yoğun görev periyotları ile durumu takipte zorluklar yaşamak müsait bir zamanda TEB şubesine gidip durumu anlatmak onlardan da bu durumu müşteri hizmetleri çözer karşılığıyla yine çözümsüz kalmak. Ve bugün 10 Ekim 2018 yine müşteri temsilcisi ile görüşüyor durumu anlatıyorum biz bilgilerinizi göremiyoruz bunu icra takip çözer deyip beni icra takibi birimine yönlendirdiler. İcra takibi birimine durumu anlattım icra takip birimi müşteri hizmetleri çözer dediler... TEB bankası şaka mısınız lütfen? 5 yıl sonra kapattığım hesaptan borç nasıl çıkar çıkan borcun haberi için neden 5 yıl beklenir? Benim sorunumu hangi birim çözer?

Kenan Kenan 513 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi11 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Memnuniyeti

Ziyaretçi Yorumları