09 Temmuz 2015

TEB Bankanın Güvenlik İhlali ve Sistem Açığı!

Ben 2012 yılından beri TEB'den maaş alıyorum fakat 2.mi 3.kez mi net hatırlamıyorum ama kredi kartımdan ve maaş kartımdan kartlarım bende olduğu halde para çekiliyor. Bankanın sistem açığı var ve genelde bu işlem Trabzon Valiliği Hızırbey de olmuştur.

Merkez şubeden paramın iadesini aldım. Fakat bu sefer 2015 Haziran 10-15 arasında maaş hesabımdan başkası aynı ATM'den para çekti. Call center hizmetlerinden mevcutta başka kullandığım aktif kredi kartımın ve maaş kartımın yedeğini çıkarttım. Kredi kartım ilk 1 hafta içinde geldi fakat maaş kartım yaklaşık 28 gündür gelmedi. Bankanın sistem açığından, güvenliğından ve aktif.com kuryenden kartım gelmediği için şikayetçiyim.

Noktagul 148 Okunma

Cevaplar

  • Noktagul30 Kasım 2016

    Merhabalar, sonunda şirket olarak yapı krediye geçtik, cevabınızı geç görsem de umrum da değil kalitesiz ve bilgisiz bir firmasınız. OOOOOOOuh beaaaa kurtulduk sizden lanet olsun size. Bir insan yedek kredi kartı çıkartır da 5 ay boyunca bankadan hem eksik hem yanlış hem de kalitesiz hizmet alır mı? Aldığı tüm kartların manyetik alanı bozuk çıkar mı? Siz düşünün ne kadar düşük ben çok ama çok çektim bu bankadan yemin ediyorum.

  • TEB Temsilcisi09 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön