26 Ekim 2016 #6785074

TEB ATM'de Param Kaldı Ve Bekletiyorlar

İzmir ili Bornova ilçesindeki 1739 numaralı TEB ATM cihazında 25 Ekim 2016 tarihinde saat 14:45 ile 15:00 arasında para yatırırken en son aşamada paramın ATM cihazı dondu ve paramın bir kısmını geri verdi, bir kısmını da içeride bıraktı. İşleminiz tamamlanamadı şeklinde hata vererek işlemi sonlandırdı. Yatırdığım parayı geri alamadım ve hesabıma da geçmedi. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp kayıt bıraktım, fakat hala geri dönüş yapan olmadı. Yatırdığım meblağ yüksek tutarda ve bugün o para ile ödemelerimi yapacaktım. Tüm işlerim aksadı. TEB 'den bu konuyla ilgili en kısa sürede acil olarak bir işlem ve geri dönüş bekliyorum.

Ufuk 473 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk27 Ekim 2016

    2 gün geçti hala bir işlem yok. 4 kez acil olduğuna dair kayıt bıraktım. Güya yıldız müşteriyiz, hele bir de yıldız olmasak ne olurdu bilemiyorum.

  • TEB Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön