02 Kasım 2016 #6837813

TEB ATM'de Para Sıkışması

28 Ekim 2016 tarihinde ATM'den kendi hesabıma kartsız para yüklerken işlem iptal oldu, ATM parayı geri vermeye kalktı fakat o kadar az çıktı ki paranın tamamını geri alamadım. İçeride 2550 lira kaldı 4 gün oldu TEB parayı hesabıma geçmiyor. Paranın aciliyeti var TEB tarafından mağdur ediliyorum.

Uygur 605 Okunma

Cevaplar

 • TEB Temsilcisi07 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 07 Kasım 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Uygur04 Kasım 2016

  TEB tarafıma ödemeyi yaptı, atmlerinde kesinlikle sistemsel bir sorun var burayı okuyan diğer insanlar lütfen dikkat etsin çok uğraşarak 1 hafta içerisinde geri alabildik.

 • Uygur03 Kasım 2016

  İlk iş günü içerisinde ATM'deki parada sayım yapılıp ödeme yapılacak dendi. 3 iş günü oldu söylediklerinize riayet edin lütfen güvenimizi sarsmayın, paranın aciliyeti var mağdur oldum.

 • TEB Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön