19 Ekim 2016 #6726718

TEB ATM Parayı Yuttu Paramı Geri Vermiyor

17 Ekim Pazartesi günü Kızılay AVM 'deki TEB ATM'sinden kartsız işlem başlığı altında bir başka TEB hesabına para yatırımı yaparken ATM 'ye koyduğum 140 TL'yi ATM aldı ve sanki parayı almamış gibi işlem tamamlandı gibi tık işareti çıktı ve ana menüye döndü.


Hemen şubeye gitti. Şube sen bir şey yapamazsın, yolladığın kişinin müşteri hizmetlerine talep oluşturması gerek dendi. Karşı taraf işlem kaydı oluşturdu. Buna rağmen hala beklemesi gerektiği söyleniyor. Yasal süre bir iş günü olmasına ve bu işlemi benim de gerçekleştirebilmeme rağmen banka oyalıyor. En yakın zamanda sorunun çözülmesini istiyorum.

Batuhan 1.089 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan20 Ekim 2016

    Arayan kişi ilgiliydi sürekli yardımcı olmaya çalıştı oldu da teşekkür ederim. İyi günler ama firma hakkında aynı şeyleri söyleyemem.

  • TEB Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön