07 Mayıs 2013 #1783389

TEB ATM Paramı Yuttu!

06.05.2013 Saat 21:00 - 21:10 sularında kredi kartı borcumu ödemek üzere Konya Kule Site AVM içinde bulunan TEB ATM'sine 300 TL yatırmak istedim fakat paramı yuttu. Müşteri hizmetlerini aradım ilk aramamda 10 dk. kadar ikinci aradığımda 20 dk. kadar bir müşteri temsilcisinin bana cevap vermesini bekledim.


Sonunda müşteri temsilcisi telefonu açtı. Kendisine yaşadığım problemi ilettiğimde bankamatiğin kontrol edileceğini fazla para çıkması durumunda iade edileceğini iletti. Eğer paranın sizin olmadığı tespit edilirse hesabınızdan bahsettiğiniz miktar kadar para tahsil edilecek dedi. Bütün bankalar böyle mi uyguluyor bilmiyorum ama müşterisine itimadı olmayan bu bankayla ilişkimi bitireceğim.

Hüsnü 100 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü17 Mayıs 2013

  problem çözülmüştür

 • TEB Temsilcisi17 Mayıs 2013

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Hüsnü16 Mayıs 2013

  Bugün tam 10 gün oldu ben telefon bankacılığını 5 kere aradım hala değerlendirme aşamasında deniyor neyi değerlendirdiğinizi çok merak ediyorum.

 • Hüsnü11 Mayıs 2013

  işlem takibe alınmış olmakla beraber henüz sonuçlanmamıştır

 • TEB Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön