TEB ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Teb Atm İşlemi

1.290görüntüleme
İlke
İlke 16 Mart 2020 12:16

TEB’in Ankara Tunalı hilmi şubesi'ndeki (632.) hesap numaralı müşterisiyim. İtalya’nın roma kentinde yüksek lisans öğrencisi olarak öğrenim görmekteyim. 05 mart 2020 tarihinde roma'da bulunan TEB (bnl) ATM’den bankamatik kartımla hesabımdan, kaldığım evin kirasını ödemek için 350 euro çekmek istedim. ATM, bankamatik kartımı iade ettiği halde çekmek istediğim 350 euro’yu vermedi. İnternet bankacılığında hesabımı kontrol ettiğimde, hesabımdan çekmek istediğim tutar kadar euro’nun eksildiğini fark ettim. TEB canlı destek aracılığıyla şikayetimi ilettim. Olaydan sonra 10 günden fazla süre geçtiği ve hiçbir kusurum bulunmadığı halde şikayetim çözülmedi.

TEB internet bankacılığı sayfasındaki “çözüm kanallarımız” + “şikayetim nerede” bölümünden şikayetimi sorguladığımda ekranda: 06 mart 2020 tarihinde: 1- ulaştı –“şikayetiniz bankamıza ulaşmıştır”. 16 Mart 2020 tarihinde ise: 2- incelendi – “şikayetiniz ilgili ekiplerce incelenmektedir.” denilmektedir. Kendilerinden kaynaklanan, çok basit ve derhal düzeltilebilecek bir işlemin, aradan geçen 10 günden fazla bir sürede düzeltilmemesi anlamak mümkün değildir. Öğrenciyim ve yurt dışındayım. TEB’in vermediği halde vermiş gibi gösterdiği söz konusu paradan yoksun kaldığım için mağdur durumdayım. 1234223 referans numaralı şikayetimin derhal çözülmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

TEB Logo
TEB16 Mart 2020 13:23

Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TEB

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler