05 Şubat 2014 #2277116

TEB ATM İşlem Hatası!

02.02.2014 pazar günü şile otobanı üzerindeki Benzin istasyonu önündeki TEB ATM'sine 2500 tl hesaba yatırdım. 1 saat sonra internet bankacılığından ödemelerimi yapmak için açtığımda
200 tl'nin iptali yapılmış. Ödemelerimi yapmak için yatırdığım parayı kullanamadım.


Ayın 3'ünden 4'üne kadar olan ödemelerimi yapamadım. Dolayısı kredi kartımı faiz ve kötü puan olarak yansıyacak. Ayrıca konut kredisini ödeyemedim. Yıllardır TEB bankasının müşterisiyim bir sorun yaşamamıştım ATM para iptali yüzünden büyük sorunlar yaşayacağım sanırım.


Bütün gereken yerlere şikayetimi yaptım. Telefon bankacılığın bu durumla ilgili formumu doldurdum. Genel müdürlüğü dilekçemi gönderdim. Mağduriyetim nasıl düzelecek bekliyorum.

Ziya 125 Okunma

Cevaplar

 • TEB Temsilcisi07 Şubat 2014

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Ziya05 Şubat 2014

  kimsenin ilgilendiği felan da yok özür hiç yok. Hakem heyetine başvuru yapıcam. Gidebildiğim yere kadar gidicem.

 • Ziya05 Şubat 2014

  bugün hesabıma fazla diye 2290TL hesabıma geçmiş. 210tl eksik para yatmış. Nasıl işlem yapıyorlar ben anlamadım. Bu atm.lerdeki ektereleri döküm almıyorlar mı ne yapıyorlar anlamadım. Ekstrede 2500tl yatırmışım kardeşim sonrada 2500tl iptal edildiğini yazmıyor mu? sıkıldım 1 ay boyunca çalış al maaşını atmye kredi ödemek için yatır sonra 3 gün mağdur edikdikten sonra 210tl eksik yatırıyorlar. Adaletiniz bu mu?

 • Ziya05 Şubat 2014

  02.02.2014 pazar günü şile otobanı üzerindeki Benzin istasyonu önündeki TEB ATM'sine 2500 tl hesaba yatırdım. 1 saat sonra internet bankacılığından ödemelerimi yapmak için açtığımda 2500 tl'nin iptali yapılmış. Ödemelerimi yapmak için yatırdığım parayı kullanamadım. Ayın 3'ünden 4'üne kadar olan ödemelerimi yapamadım. Dolayısı kredi kartımı faiz ve kötü puan olarak yansıyacak. Ayrıca konut kredisini ödeyemedim. Yıllardır TEB bankasının müşterisiyim bir sorun yaşamamıştım ATM para iptali yüzünden büyük sorunlar yaşayacağım sanırım. Bütün gereken yerlere şikayetimi yaptım. Telefon bankacılığın bu durumla ilgili formumu doldurdum. Genel müdürlüğü dilekçemi gönderdim. Mağduriyetim nasıl düzelecek bekliyorum.

 • TEB Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön