20 Temmuz 2015

TEB Aldığı Faiz Yetmiyormuş Gibi Bir de Yıllık Kart Ücreti Alıyor!

TEB kredi kartını bu ay ekstrem de 69 TL kart ücreti yansımış. 4 ay toplam 1200 TL yakın ödeme yaptım ve 2 yıldır ödediğim faiz de cabası ve bunun üzerine hala benden 69 TL kart ücreti alabiliyorlar. Müşteri hizmetleri bana bunun "yasal hak" olduğunu söylüyor.Müşteriler yasaları bilmiyor sadece kendileri biliyor sanıyorlar.Tüketici Hakem Heyeti bu tür başvuruları kabul ediyor ve tüketici lehine karar veriyor.Bu yüzden sırf müşterilerinin uğraştırmak eziyet çektirmek için geri ödemiyor ve uğraşan olursa parasını geri alıyor uğraşmazsa para da TEB bankasına kalıyor.Kredi kartımı iptal ettirdim, ben 3 ay gecikmeli olsa da paramı alacağım ama TEB'de benim üzerimden para kazanamayacak.

Ali 355 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Ağustos 2015

    Cevap olarak ilgili yasayi aynen göndermişler yani kisaca yıllık kart ücreti bizim hakkimiz diyorlar ben kaymakamliktaki hakem heyetine basvurumu yaptım zaten bakalım kart ücreti almak hakmiymis yoksa haksizlik mi.

  • TEB Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön