09 Eylül 2013 #2002615

TEB Aidatı Şartlı İade Ediyor!

TEB müşteri hizmetlerini aradım bu ay yansıtılan 55,00 TL kart ücretinin iptali için. Telefondaki bayan diyor ki, 'bu ücret yasaldır almamız gerekiyor ,fakat nakit avans kampanyasından para çekerseniz taksitli ya da nakit para o zaman bu kart ücretini size iade ederiz' diyor. Böyle bir iş olur mu? Şimdi ben niye nakit para çekeyim ,üstüne bir de faiz vereyim olmaz dedim. Kabul ederseniz bizde böyle diyor.


Bende Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Benim elimde bir çok mahkeme kararı var ve bu bankalardan bu kart ücretini tek tek aldım. Müşteri temsilcilerine gelince bunlardan hiç memnun değilim. Çözüme yönelik konuşmuyorlar. Nerede kaldı müşteri memnuniyetiniz?

Lutfi 103 Okunma

Cevaplar

  • Lutfi'nin Teşekkür Mesajı12 Eylül 2013

    Sorun giderilmiştir. Burada gösterilen ilgi ve duyarlılığa teşekkür ediyor, sorunun çözülmesinde katkısı bulunan şikayetvar.com! a ayrıca teşekkür ediyorum.

  • TEB Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön