10 Ekim 2018
Yorum Yap
#11010258

Cepte TEB Yıllık Üyelik Ücreti Derdi!

Aktif olarak Cepteteb kredi kartı hamilinizim. Ortalama bir kullanıcıdan daha fazla bankanızı kullanan bir müşterinizim. Döviz hesaplarından tutunda alım/satıma, kredi kartına kadar her kanalı kullanıyorum. Bu kullanımlarım üzerinde zaten gerek faiz, gerek alım/satım farkı, fatura ödeme ücreti adı altında bir yığın masrafa tabi tutuluyorum. Bunun üzerine otomatik fatura ödeme talimatı veriyorum ki kart aidatı ile muhatap olmayayım, faturamda düzenli ödensin ama TEB geliyor benden kart aidatı alıyor. Reva mı? Diğer bankalar otomatik fatura ödeme talimatına puan, kartı kullanınca aidat gibi para hediyesi, harcama tutarına göre Bonus puan gibi şeyler sunarken sizde yapıp bir de üzerine para ödemek biraz saçma olmuyor mu?


Kart aidatının iadesini ve tekrar alınmayacağının tarafıma bildirilmesini arz ederim. Aksi takdirde ücretsiz alternatiflerin çok olduğu diğer kartlara yöneleceğim. Mevduat faizindeki avantajınızı bitirdiğiniz zaman tüm birikimimi bankanızdan ayırmıştım ama hala işlemler yapıyorum. Biz hala aidat alırız diyorsanız ekstreleri öder diğer aktif Enpara kartıma geçerim bu kadar basit.

Atilla Atilla 1.226 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi10 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız Bankamıza ulaşmış olup, en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Memnuniyeti

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler