TEB Yine Yanıltıldım 6 Taksit Diyor 3 Yapıyor!

Akif T. |

TEB com.tr üzerinde MTV ödemelerine bonus karta 6 taksit olduğu yazıyordu. Ben de mesaj atarak katıldım. Ancak 3 taksit yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradım Z***** hanım bunun sadece patron kartlara 6 taksit olduğunu söyledi ve sitede yazdığını da üstüne basarak ifade etti. Kapattım telefonu siteye baktım kart ayrımı yoktu. Tekrar aradım yine Z***** hanım çıktı bu kez sitede yazmayabileceğini söyledi. Bu müşteriyi yanıltmadır.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akif T.
  14 Temmuz
  14:48

  Altı adet fatura talimatı verdim müşteri memnuniyeti için puan yüklemelerini istedim ancak yüklemediler.

 • Akif T.
  09 Temmuz
  12:20

  TEB Önce Müşteri hattından Derya Hanım sorunu çözmüştür. Teşekkürler.

 • 06 Temmuz
  09:16

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Akif T.
  06 Temmuz
  08:29

  TEB com. TR üzerinde MTV ödemelerine bonus karta 6 taksit olduğu yazıyordu. Ben de mesaj atarak katıldım. Ancak 3 taksit yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradım Zeynep Hanım bunun sadece patron kartlara 6 taksit olduğunu söyledi ve sitede yazdığını da üstüne basarak ifade etti. Kapattım telefonu siteye baktım kart ayrımı yoktu. Tekrar aradım yine zeynep hanım çıktı bu kez sitede yazmayabileceğini söyledi. Bu müşteriyi aldatmadır.