06 Temmuz 2015

TEB Yine Yanıltıldım 6 Taksit Diyor 3 Yapıyor!

TEB com.tr üzerinde MTV ödemelerine bonus karta 6 taksit olduğu yazıyordu. Ben de mesaj atarak katıldım. Ancak 3 taksit yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradım Z***** hanım bunun sadece patron kartlara 6 taksit olduğunu söyledi ve sitede yazdığını da üstüne basarak ifade etti. Kapattım telefonu siteye baktım kart ayrımı yoktu. Tekrar aradım yine Z***** hanım çıktı bu kez sitede yazmayabileceğini söyledi. Bu müşteriyi yanıltmadır.

Akif 614 Okunma

Cevaplar

 • Akif14 Temmuz 2015

  Altı adet fatura talimatı verdim müşteri memnuniyeti için puan yüklemelerini istedim ancak yüklemediler.

 • Akif09 Temmuz 2015

  TEB Önce Müşteri hattından Derya Hanım sorunu çözmüştür. Teşekkürler.

 • TEB Temsilcisi06 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • Akif06 Temmuz 2015

  TEB com. TR üzerinde MTV ödemelerine bonus karta 6 taksit olduğu yazıyordu. Ben de mesaj atarak katıldım. Ancak 3 taksit yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradım Zeynep Hanım bunun sadece patron kartlara 6 taksit olduğunu söyledi ve sitede yazdığını da üstüne basarak ifade etti. Kapattım telefonu siteye baktım kart ayrımı yoktu. Tekrar aradım yine zeynep hanım çıktı bu kez sitede yazmayabileceğini söyledi. Bu müşteriyi aldatmadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön