TEB Yıllık Kart Ücretinin Bonus Olarak İadesi Kabul Edilmedi!

Doğan Çağdaş E. |

2013 yılından beri TEB müşterisiydim, müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede önceki senelerde olduğu gibi kredi kartımdan kesilmiş olan yıllık ücretin bonus olarak iade edilmesini talep ettim. Bana o şekilde bir uygulamanın olmadığını belirtti. Kartı kapatmak istediğimi söylediğimde 120 lira olan Doctor kart üyelik ücretinin yarısını teklif etti. Ben istemediğimi belirtince kartı kapattı. Aynı gün ortağım olan diş hekimi de aynı talepte bulundu kredi kartını kapatmak istedi, 2 gün içinde geri aranacaksınız denmiş. Başka bir müşteri temsilcisi geri dönüşü yapıp ona yıllık kart ücreti olan 120 lirayı iade ettiler. Bankaya mail attım, değişen bir şey yok. Müşteri kaybetmek bu kadar önemsiz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Doğan Çağdaş E.
  30 Temmuz
  18:27

  Değişen bir şey yok dediğim gibi TEB için müşteri kaybetmek önemsiz, hala aynı mekanik cevap tarzıyla mail, kartımı iptal ettirerek ve TEB dan kurtularak ne kadar iyi bir şey yaptığımı gösterdiniz.

 • 30 Temmuz
  14:16

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı