TEB Yıllık Kart Ücretinde Müşteriyi Yanıltıyor!

Bersan Ş. |

Üniversite TEB kartını aldığımda bana kart aidat ücretinin alınmayacağı belirtildi. Aynı zamanda bu da sitelerinde yazıyordu. Ancak 3 Ekim 2015 tarihinde tarafımdan kart aidat ücreti kesilmiş. Ben kartı aldığım yıl bana söylenilen ve ömür boyu kart ücreti alınmayacağı idi, şuan kesilen bu tutarlardan muaf olmamız gerekiyor, ancak maalesef geçen yılda bir çok kanaldan iade isteyerek hallettim. Yeni kayıt olanlar için düşük kart aidat ücreti tutulabilir ancak ben bu kartı aldığımda bana verilen bilgi ve sitelerindeki bilgi bu yöndeydi. Kart aidat ücretinin kartıma iade edilmesini istiyorum. 6.90 TL için böyle bir duruma gelmeniz bile bankaya büyük bir eksidir.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  16:36

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 6 Ekim 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 06 Ekim
  10:39

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı