12 Kasım 2013

TEB Yıllık Kart Ücreti İstiyor!

TEB World profesyonel kredi kartı için yıllık kart ücreti olarak 93 TL ekstreme borç yansıtılmış. Ayrıca faturada gönderilmiş ve basılı ekstre ücreti ile BSMV 'de eklenerek toplam 94.04 TL ücret isteniyor. Kartımın limiti zaten düşük ve şimdiye kadar sadece 2 defa kullandım. İstenen kart ücreti kullandığım miktardan bile daha fazla maalesef. Asıl konu şu ki; yıllık ücret alınmıyor diye biliyorduk ve bunun hukuki olmadığı da zaten defalarca açıklandı. Yasal yollara başvurmaya gerek kalmadan bu haksız durumun ortadan kaldırılması ve borç ekstresinin silinmesini istiyorum.

Bilal 42 Okunma

Cevaplar

  • Bilal18 Kasım 2013

    Süreç sonunda 93 TL borç ekstreden düşüldü, sadece basılı ekstre ücreti ve BSMV'den eklenen 1.04 TL kalan borç görünüyordu, borcu kapatmak için onu ödedim. Daha fazla uğraşmak istemedim. Şu an artık "Son ekstrenize ait kalan borcunuz bulunmamaktadır." yazıyor. Bu arada kartım kapanmış, tekrar açtırıp açtırmamakta kararsızım.

  • TEB Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön