Ferhat E. Teşekkür Mesajı

İlgili itirazımı dikkate alıp müteri memnumiyeti ilkesiyle yoluna devam eden TEB ailesine teşekkür ederim.

TEB Yıllık Kart Ücreti İadesi Yapılmadı.

Ferhat E. |

Halen kullanmakta olduğum sonu 0604 le biten kredi kartımdan, bu ay 65 TL yıllık kart ücreti çekilmiştir. Bu tür ücret alımlarının Tüketici Haklarına uygun olmadığı, TV ve sosyal medyadan defalarca açıklanmış olmasına rağmen bankanızın bana yansıttığı bu ücreti hiç doğru bulmuyorum. Elbetteki bu haksız kesintinin tarafıma iadesini talep ediyorum. Hemen, bugün bu şikayetimi telefon bankacılığı ile de tarafınıza ilettim, olumsuz cevap aldım. Sorunum çözülmez ise TEB ile bütün ilişkilerimi keseceğim.

Gerek kart kullanımı gerekse vadesiz hesaptan kullanım sonucunda ücretlendirmeleri sonuna kadar ödüyorum. Kart ücretinin yıllık ücretinin iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat E.
  28 Eylül
  13:00

  İlgili itirazımı dikkate alıp müteri memnumiyeti ilkesiyle yoluna devam eden TEB ailesine teşekkür ederim.

 • 17 Eylül
  16:23

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 17 Eylül 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 16 Eylül
  11:31

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı