29 Nisan 2016

TEB Yıllık Kart Ücreti Alındı!

Çalışmakta olduğum enerji sektöründeki firmamın TEB'le olan maaş ödemesi anlaşması bittiği gün (10-04-2016 tarihinde) "yıllık kart ücreti" açıklamasıyla 69 TL'lik bedeli kredi kartı hesap ekstreme yansıtmışlar. Yıllarca başka bir banka da maaş hesabım olmamasına, Bonus kredi kartı kullanırken hiçbir şekilde aylık harcamalarımdan ötürü kredi kartı ve hesap işletim ücreti parası ödemedim. Eğer ki yıllık kart ücreti olarak kesilen bu ücret hesabıma iade edilmeyecekse TEB kredi kartımı ve hesaplarımı kapatacağımı üzülerek bildiririm.

Suavi 152 Okunma

Cevaplar

 • Suavi29 Nisan 2016

  Türkiye Ekonomi Bankasına konuya yaklaşımları, ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür etmek istiyorum. Türkiye Ekonomi Bankasıyla çalışmaya devam edeceğim.

 • Suavi'nin Teşekkür Mesajı29 Nisan 2016

  TEB Bankasına konuya yaklaşımları, ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür etmek istiyorum. TEB bankasıyla çalışmaya devam edeceğim.

 • TEB Temsilcisi29 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 29 Nisan 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

 • TEB Temsilcisi29 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön