TEB Yıllık Kart Ücreti 69 TL Aldı!

Mehmet K. |

Hamili olduğum TEB kredi kartından son ekstra ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde 69.00 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında ki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Yukarıda saydığım nedenleri son ekstra ayına ait Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen sonrasında da kesilen 69.00 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum...

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  03 Kasım
  01:01

  Şikayetim çözüme kavuşmamıştır.

 • Mehmet K.
  30 Ekim
  13:48

  Arkadaşlar TEB bankası kredi kart aidatını geri ödemiyor. Diğer bankalardaki kredi kartlarımdan kesilen kart kullanım bedelleri ödendi ancak TEB 1 sayfa bilgilendirme mesajı göndermiş Bu kart kullanım bedeli bizim hakkımız diye. Bu bankayı tercih ederken 2 kere düşünmenizi öneririm. Müşterilerini mağdur ediyor.

 • 30 Ekim
  10:17

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı