TEB Yıllık Kart Ücreti!

Osman K. |

Teb Bankası kredi kartı kullanıyorum . 65.00 tl yıllık kredi kartı ücretine itiraz ediyorum. Böyle bir ücreti kabul etmiyorum . Ücretin iptali olmadığı takdirde . Kredi kartımı iptal etmek durumundayım bilginize.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman K.
  20 Mayıs
  19:20

  TEB Önce Müşteri Hattı
  Sayın OSMAN KARAKANAT,
  Bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz.

  Kredi kartı aidat ücretinizin iptali ile ilgili başvurunuz değerlendirilmiştir.
  Türk Ekonomi Bankası olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti ve en kazançlı fırsatları sunarak farklı ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. TEB Bonus kartınız; bonus kazandırır, bedava alışveriş imkanı sunar, taksit yapar, daha fazla bonus kazanma imkanı sunar, nakite taksit yapar, banka kartı fonksiyonuna sahiptir. TEB Bonus kredi kartına kazandırdığımız tüm bu özelliklerin nedeni, sizlere daha ayrıcalıklı bir hizmet sunabilmektedir. TEB Bonus kartınızın diğer özellikleri hakkında www.tebbonus.com adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
  Kredi kartı aidatını, TEB Bonus kredi kartınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz.

  Türk Ekonomi Bankasını tercih ettiğiniz ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.  Saygılarımızla,

  Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

  bankadan gelen cevaptır. şimdide "üyelik bedeli" olarak değiştirmişler. kabul etmemekteyim. yetkililere iletilmesini rica ediyorum

 • Osman K.
  18 Mayıs
  22:34

  SAGLIKLI CEVAP ALAMADIM

 • 17 Mayıs
  14:32

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 13 Mayıs 2013 tarihinde e-posta aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Osman K.
  13 Mayıs
  11:31

  Ayrıca teb bankası 2012 yılında bu yıllık kart ücretini bonu olarak iade etmiştir....ben bu yıl da iade edilmesini rica ediyorum.

 • 13 Mayıs
  09:08

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı