TEB Yıllık Kart Ücreti

Sedat T. |

TEB Bonus Kart kredi kartı hamiliyim. 08.07.2016 son ödeme tarihli hesap bildirim cetvelinde yer alan 69,00 TL tutarlı kredi kart yıllık kart ücreti talebini haksız buluyorum ve bu ödemeye itiraz ediyorum. Banka ile aramda tanzim edilmiş Kredi Kartları Üyelik Sözleşmesi'nde her ne kadar kart ücreti alınacağı belirtilmişse de, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince bu sözleşme önceden hazırlanmış standart bir sözleşme olup banka tarafından tek taraflı olarak sözleşme konmuş, haksız bir koşuldur. Bu nedenle ücretin bir sonraki ay hesap cetvelimden mahsup edilmesin talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat T.
  01 Temmuz
  14:52

  TEB Ailesinin güler yüz, anlayışlı ve zamanında cevap vermesini tebrik ediyorum. Birlikte nice yıllarda çalışma dileğiyle. Sevgi ve saygılarımla.

 • 01 Temmuz
  09:07

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı