TEB Yıllık Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Feyzullah E. |

TEB'e ait maaş hesabım üzerinden kredi kartı kart ücreti olmayacağı söylenerek tarafıma yollandı. Kartı 1-2 yıl kullanmadım ücret yansıtılmadı fakat bu yıl başında taksitli iki üç alışveriş yaptım ve düzenli olarak ödüyorum. Bu ay içerisinde 3 kez TEB'ten aranıp ürün satmak istediler taksitli nakit avans vs. gibi şeyler, hiçbirini istemedim ve bugün ekstrede 69 TL gibi bir ücret yansıtıldığını gördüm.

Daha önce de hesap işletim ücreti yansıtılmıştı. Bankayı Tüketici Hakem Heyetine de şikayet edeceğim. Çevremde TEB ile çalışan ne kadar insan varsa ilişiğini kesmeleri içinde elimden geleni yapacağım buna emin olabilirler.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  16:05

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 28 Nisan 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 28 Nisan
  09:06

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı