25 Mart 2016

TEB Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Bankanızdan kullanmış olduğum kredi kartı ile ilgili olarak tarafımdan 2 kere yıllık kart aidatı kesilmiştir. İadelerini talep etmiş ancak bankanızca kabul edilmemiştir. Aidatlardan birisini Tüketici Hakem Heyeti başvurusu ile lehime karar çıkmasıyla icrayı işleme koyarak aldım. Halen bankanızdan kiralık kasa hizmeti almaktayım. Buna rağmen tarafımdan geçmişte kart aidatı kesildi. Bundan dolayı bankanızdan kullandığım kartı kapattırdım.

29 Nisan 2015 tarihinde kesilen 2. kart aidatı içinde yasal süreç işlemleri devam etmekte ancak bu bankanız ile halen çalışmakta olan bir müşterinize yapılan bir müşteri memnuniyeti davranışı değildir. Hem bankanızca icra işlemleri ile Tüketici Hakem Heyeti kararlarından kaynaklanan tebligat ücretlerinin ödenmesi de aleyhe bir külfettir. Bundan dolayı 29 Nisan 2015 tarihinde kesilen 69 TL'lik kart aidatının iadesini talep eder iyi çalışmalar dilerim.

Muhammed 134 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön