27 Mayıs 2013

TEB Yıllık Aidatın İadesi!

Bir buçuk yıldır bu bankanın ******79 39 nolu kredi kartını kullanıyordum. Eğer başlangıçtaki kaydedilen telefon görüşmesini dinlerlerse ben demiştim ki aidat istenmeyecekse kartınızı kullanırım diye söylemiştim. İlgili görevli iki otomatik ödeme talimatı verirsem alınmayacağı bildirildi ve bende 4 ödeme talimatı verdim.

Mayıs ayı ekstresini incelediğimde 55, - tl alındığını gördüm telefon bankacılığını aradım iade edemeyeceklerini bildirdi bende kartı iptal ettirdim. Bu aidatı almayan banka kartlarım var onları kullanacağım. Ben bu istenen 55. -tl. nin iadesini istiyorum etmezlerse Tüketici haklarına gidip iadesini isteyeceğim.

Mustafa 55 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 06 Mart 2014

    İLGİLİ BANKADAN 55.- TL Yİ ALDIM. MAAŞI KENDİLERİNDEN ALACAĞIMDAN ARTIK KART AİDATI ALMAYACAKLAR BÖYLECE SORUN ÇÖZÜLMÜŞ OLDU.

  • TEB Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön