27 Mart 2013

TEB Yıllık Aidat Ödemeye Mecbur Ediliyorum!

Banka benden yıllık aidat parası olarak 70 TL kesmiş. Gazeteler ve haberler bankaları yapmış olduğu bu işlemin yasal olmadığını biz tüketicilere duyururken TEB' in neden böyle bir şirket politikası içinde olduğunu anlayamamaktayım.

Banka ile ücretin iadesi ile ilgili görüştüğümde parayı işletmek zorunda olduklarını yapabilecekleri bir şey olmadığını yada en az iki faturayı otomatik ödeme talimatı vermek zorunda olduğumu ondada ücreti iade edemeyeceklerini sadece para puan verebileceklerini söylediler.

Bankanın takındığı bu tutum beni kendilerine mecbur etmekten başka bir şey değil. Koşulsuz olarak kesmiş oldukları tutarı geri almalarını talep ediyorum! Cevap alamazsam yasal yolları kullanacağım.

Ahmet 126 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet05 Nisan 2013

    Banka hiç bir şekilde müşterisinin sorununa yardımcı olmamıştır. Buraya yazdığı cevapla şikayeti internet ortamı ile paylaşmadan halletmeye çalışan bir cevap vermiştir. Oysa ki ben banka ile yaptığım görüşmelerden bir sonuç alamadığım için şikayetimi burada dile getirmiştim. Bu şikayete karşılık verdikleri cevap gene internete açık olmadan ve banka tarafından aranmaya bile tenezzül edilmeden mail arıcılığı ile aşağıdaki cevap tarafıma iletilmiştir. "Kredi kartı aidatını, TEB Worldcard’ınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz." ben böyle bir değerlendirme yapmak zorunda değilim zaten bankalar müşteriler tarafından oldukça fazla kar elde etmektedirler. Aldığım hizmettende gördüğüm muameleden de kesinlikle memnun değilim.

  • TEB Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön