02 Nisan 2013

TEB Yıllık Aidat Kesiyor!

TEB bankasına 25 mart 2013 tarihinde "yıllık kart ücretinin iptal edilmesine dair görüşmüş olmama ve bu ücretin alınmamasına ilişkin karşılığında 50 TL'sı taksitli nakit avans çekmeme rağmen hala daha 55 TL'sı yıllık kart ücreti tahsil edilmek istendiği ve ekstreme bu ücretin yansıtıldığını görmekteyim.

Bu tutarın güncel dönem borcumdan düşülerek dönem borcumun yeniden belirlenmesini" talep etmeme rağmen herhangi bir değişiklik yapılmamış olup tarafıma cevapta verilmemiştir. TEB bankası kesebildiğiniz kadar para kesin benden, bir daha bulursunuz beni.

Selçuk 70 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 27 Haziran 2013

    En son bu banka kalsa asla tercih etmem

  • Selçuk 02 Nisan 2013

    Dün şikayetimi buradan dile getirdim bana verdikleri cevapta "Kredi kartı aidatını, TEB Bonus kredi kartınız ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına yaptığımız sistemin üyelik bedeli olarak değerlendirmenizi rica ediyoruz." diye mail göndermişler. Ne kadar umursamaz olduğunuza önce bir kendiniz bakın. Dünkü yazdığım şikayeti iyi okuyun, değerlendirmeyi sonra ben yaparım. Siz parayı geri vericez taksitli nakit avans çekin diyosunuz avansı çekiyoruz ama değişen birşey yok bu ne anlama geliyor?

  • TEB Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön