06 Ocak 2016

TEB Yılbaşı Kampanyası Bonus Puanlarım Yatmadı!

TEB Bonus kartımla SMS göndererek katılım sağladığım "yılbaşı" kampanyasından farklı günlerde günlerde TEB total kartımla 2 adet 100 TL işlem yaptım. 10 TL Bonus yatması gerekirken, yatırılmamıştır. Ayrıca TEB İnternet Şubesine şikayetimi yazdım ancak yanıt alamadım. Konunun en kısa zamanda çözüme kavuşturularak 10 TL Bonus yatırılmasını talep ediyorum.

Ömer 55 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 08 Ocak 2016

    Kampanya Detayları buyurun TEB Bonus Card ile market, giyim, kozmetik, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde farklı günler ve tek seferdeki ilk dört tane 100 TL’lik harcamaya 5’er TL, beşinci 100 TL harcamaya 25 TL, toplamda 45 TL Bonus hediye!

  • Ömer 08 Ocak 2016

    TEB Önce Müşteri Hattı bana verdiği cevap buyurun www.sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınız incelenmiştir. Yılbaşı kampanyası kriterlerine göre kampanyadan yararlanabilmek için dört adet harcamanızdan sonra Bonus kazanılabilmektedir. Kontrol edildiğinde sadece 2 harcamanız gözükmektedir. Bu nedenle talebinizin olumlu sonuçlandırılamadığını bilgilerinize sunarız. Kampanya detayları buyurun; teb Bonus Card ile market, giyim, kozmetik, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde farklı günler ve tek seferdeki ilk dört tane 100 TL’lik harcamaya 5’er TL, beşinci 100 TL harcamaya 25 TL, toplamda 45 TL Bonus hediye!

  • TEB Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön