05 Eylül 2013

TEB World Kredi Kartım Talimatım Dışında Tek Taraflı İptal Edildi!

Bankanın aktif kullanılan TEB World k. kartı hamiliy(d)im. Bu kredi kartı TEB'in BDDK talimatı ile kart gruplarından biri (Bonus-World) ile ilişiğinin kesilmesine dayanıyor. TEB'in World kart grubunu sonlandırmasından dolayı kredi kartım tek taraflı iptal edilmiştir.

Bu kredi kartına olan borcum bittikten 1 ay sonra %80'i kadar limit arttırımı yapılmış ve 1 ay dahi geçmeden kart talimatım dışında iptal edilmiştir. Tarafıma atılan güya bilgilendirme SMS'i tamamen tuhaflıktan ibarettir. Kart iptal edilecek istemiyorsanız bize dönün değil yeni kart göndereceğiz istemiyorsanız bize dönün maksatlı olmalıdır.

Bu şikayet tarafımca BDDK'ya da iletilmiştir. Derhal bu durumun telafi edilmesini arz ederim.

Atilla 86 Okunma

Cevaplar

 • Atilla13 Eylül 2013

  Bugün tamamlanması itibariyle tam 7 iş günü geçmiş ve tarafıma yalnızca incelemede olduğuna dair otomatik bir mesaj gönderilmiştir. Fortis dönemini saymazsak bankanızın 3 senelik müşterisine yapılmış bir yanlışın telafisi bu kadar zor olmamalıdır. Anlaşılan şu ki; buradan netice alamayacağım ve BDDK, THH ve BİMER aracılığıyla daha üst kademelere de şikayeti dile getirmem gerektiğidir.

 • TEB Temsilcisi11 Eylül 2013

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Atilla11 Eylül 2013

  5. iş günü içerisindeyiz ve hala tarafıma bir geri dönüş olmamıştır.

 • Atilla09 Eylül 2013

  2 iş günü geçmesine rağmen dönüş yapılmaya tenezzül edilmedi. Hoş gerçi geri dönüş yapılsada TEB kendine yakışanı yapacak ve şikayete kayıtsız kalacaktır.

 • Atilla06 Eylül 2013

  İşleme alındığına dair bilgilendirme mesajı itibariyle 2 iş günü geçmiş ve herhangi bir aksiyon gerçekleşmemiştir. Yaşanan her türlü olumlu/olumsuz aksiyon buraya aynen aktarılacaktır.

 • TEB Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön