19 Eylül 2013

TEB Verdiği Puanı Hesap İşletim Ücreti Olarak Geri Alıyor!

TEB kredi kartı ekstreme baktığımda 65 TL yıllık kredi kartı aidatı olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp bu ücreti ödemek istemediğimi söyledim.Onlarda bunun mümkün olmadığını ancak 50 TL nakit kredi kullanırsam bu parayı puan olarak iade edeceklerini söylediler. 50 TL'yi 3 aylık taksitler halinde 54 TL olarak ödeyecektim.Kabul ettim ,çünkü 4 TL oradan zarar ediyordum,ancak diğer taraftan 65 TL'lik puan kazanıyordum. Geçi o parayı da ben yatırıyorum ya!

Ertesi gün hesabımı kontrol ettiğimde hesap işletim ücreti olarak 120TL hesabımdan çekmişler. Umarım yaptıkları bu ayıbı daha fazla uzatmayıp paramı geri yatırırlar.

Ümit 67 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 04 Ağustos 2014

    mağduriyet sürecim esenyurt tüketici hakem heyeti tarafından paranın tamamının hesabıma yatırılmasına karar verilmesi ve benim de parayı çekip teb le tüm finansal ilişkilerimi bitirmemle sonuçlanmıştır.

  • Ümit 23 Eylül 2013

    Sorunu çözmek yerine, aynı cümlelerle mağdur olduğum süreç devam ettirilmiştir.

  • TEB Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön