01 Nisan 2013

TEB Üyelik Aidatı Kesildi!

Teb total kartıma 49 tl üyelik aidatı geldi.banka ile irtibata geçtim ve kart ücretini iade etmeyeceklerini iki fatura talimatı yada nakit avans çektiğim takdirde puan olarak yükleyeceklerini söylediler.

Bu arada kartı veren bankacı arkadaşta üyelik aidatı geldiğinde müşteri hizmetlerini aradığımız takdirde iptal edeceklerini söylediler.iade işlemi yapılmadığı için kartımı da iptal ettirdim.ben kart üyelik aidatının tarafıma koşulsuz iade edilmesini talep ediyorum.

Tacim 70 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi05 Nisan 2013

    Belirttiğiniz konuyla ilgili 2 Nisan 2013 tarihinde e-posta aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Tacim02 Nisan 2013

    30 martta başvurduğum yıllık kart aidatı iadesi için yapmış olduğum başvuruya 1 nisanda teb bankası siteniz aracılığı ile müşterimizi bilgilendireceğiz diye mesaj attı ve bir gelişme olmadı bu konu ile ilgili bilgi vermenizi rica ediyorum.

  • TEB Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön